نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی در ایران ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات ال جی به هموطنان گرامی می باشد. نمایندگی ال جی در ایران ، در بخش فروش ، عرضه کننده تمامی محصولات ال جی و در بخش خدمات پس از فروش ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با ترمیم، تعویض و تعمیر محصولات ال جی است. مدیریت نمایندگی ال جی در ایران در تلاش است تا در هر دو حوزه فروش و تعمیر، بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان خویش ارائه دارد و در همین راستا تأکید ویژه ای بر پیگیری مشکلات مشتریان و تأمین خواسته ها و نیازهای آنان دارد. «نظارت» و «کنترل سطح کیفی خدمات» ارائه شده دو رکن اساسی و لاینفک نمایندگی ال جی در ایران است.

 

مدیریت نمایندگی ال جی در ایران بر این نکته واقف است که فروش یک محصول، پایان یک معامله نیست بلکه آغازی برای ادامه‌ راه است. متخصصان و کادر نمایندگی ال جی در ایران با این باور که خدمات پس از فروش موجب وفاداری و تکرار خرید می گردد، همواره همگام با مشتریان خود اقدام به نصب و راه‌اندازی محصولات خریداری شده می‌نمایند و در هر زمان پاسخگوی مشتریان گرامی هستند.

 

نمایندگی ال جی و واحدهای تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی در ایران خدمات تخصصی مرتبط با محصولات ال جی را در پارت‌های متعددی به کاربران ارائه می دارد. کارشناسان حاضر در نمایندگی ال جی در ایران با تمرکز بر حوزه کاری خویش از ورود به حوزه‌های نامرتبط خودداری کرده و صرفاً در حیطه تخصصی خویش به ارائه خدمات می پردازند. واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی ال جی در ایران به دلیل تأکید بر اصول و ضوابط مشتری‌مدارانه، اهتمام ویژه‌ای به خدمات‌رسانی سریع با قیمت‌ها و هزینه‌های مصوب شرکتی به هموطنان گرامی دارند.

 نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی در ایران تمامی خدمات این مرکز را بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کمپانی‌ ال جی به کاربران خویش ارائه می دارد. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با پارت‌های موجود در این مرکز و خدمات تخصصی ارائه شده با آنها به بخش واحدهای تعمیرات ال جی مراجعه نمایید.

 

نمایندگی تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی در بخش تعمیرات نیز به صورت حرفه ای و رسمی فعالیت می کند. این مرکز با تجمیع دو عامل نیروی متخصص و تجهیزات پیشرفته، تخصصی ترین خدمات را در زمینه تعمیرات ال جی به کاربران ارائه می دهد. نمایندگی تعمیرات ال جی، انواع مدل های یخچال، مایکروفر، تلویزیون، کولر گازی، اسپلیت، لپ تاپ، کامپیوتر، مانیتور، موبایل، تبلت و پروژکتور ال جی را در سطحی حرفه ای ترمیم می نماید. ابزار و تجهیزات مورد استفاده در این مرکز، از بین پیشرفته ترین نمونه های روز دنیا انتخاب شده و از این رو، می توان تعمیرات این نمایندگی را مطابق با آخرین استانداردهای جهان دانست. گفتنی است در راستای عمل به ارکان مشتری مداری که دغدغه همیشگی مان بوده است، امکان تعمیر محصول مورد نظر شما در منزل را نیز فراهم نموده ایم. به این ترتیب دیگر نیازی به مراجعه حضوری شما عزیزان به نمایندگی تعمیرات ال جی نبوده و متخصصین ما، به محل مورد نظر شما اعزام می گردند.

 

انواع محصولات ال جی

کمپانی ال جی در سال ۱۹۵۸ فعالیت خود را آغاز نمود و به تولید رادیو، تلویزیون، ماشین لباس شویی و کولر و دستگاه های تهویه هوا پرداخت. تشکیل گروه ال جی نتیجه ادغام دو شرکت کره ای لاکی  و گلداستار بود. قبل از تغییر نام شرکت به ال جی لوازم خانگی با برند لاکی و لوازم الکترونیکی با برند گلداستار توسط شرکت وارد بازار می شدند. از سال ۲۰۰۵ نام ال جی در لیست ۱۰۰ برند برتر دنیا قرار دارد و این شرکت توانسته رشد ۱۴ درصدی را برای خود به ثبت برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.