تعمیر کولر گازی ال جیتعمیر کولر گازی ال جی یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی ال جی است که توسط تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان انجام می پذیرد.

 

تعمیرات کولر گازی ال جی در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که ضمن برخورداری از دانش علمی این حوزه، برخوردار از یک دهه تجربه فنی در حیطه تعمیرات کولر گازی هستند؛

 

همین امر سبب گشته تا کارشناسان مرکز تعمیرات کولر گازی ال جی قادر به رفع کلیه اشکالات و اختلالات ایجاد شده در این دستگاه گردند و بتوانند با اِعمال پاره ای تنظیمات و سرویس های مورد نیاز، کیفیت اولیه دستگاه را به آن بازگردانند.

 

مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی ال جی

نمایندگی تعمیر کولر گازی ال جی ارائه دهنده کلیه خدمات مرتبط با تعمیر، ترمیم، سرویس و تعویض قطعات این دستگاه است. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات ارائه می گردد.

 

تعمیر کولر اسپلیت ال جی، تعمیر کولر ایستاده ال جی، تعمیر کولر پنجره ای ال جی و تعمیر سایر مدلهای کولر برخی از سرویس های تخصصی ارائه شده در این مرکز است. صبر و شکیبایی کارشناسان ما در حین کار و ارائه‌ راهنمایی ‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایل موفقیت این مرکز در حیطه خدمات ‌رسانی بوده‌ اند.

 

کاربران گرامی با مراجعه به این مرکز می ‌توانند ضمن بهره‌ مندی از خدمات ارائه شده در حوزه تعمیر، با به‌کارگیری مشاوره ‌ها و راهنمایی های کارشناسان و متخصصانِ حاضر در این مجموعه، بهترین تصمیمات را در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی اتخاذ کنند.

 تعمیر کولر گازی lg

عیب یابی و تعمیر کولر گازی ال جی

رفع اشکال روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور در مرکز تعمیر کولر گازی ال جی (خرابی کمپرسور)

روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور (خرابی خازن راه انداز کمپرسور)

روشن نشدن فن با وجود کار کردن کمپرسور (قطع‌بودن فاز یا نول اصلی فن)

روشن نشدن فن با وجود کار کردن کمپرسور(خرابی کلید فن)

رفع اشکال روشن نشدن فن با وجود کار کردن کمپرسور در مرکز تعمیر کولر گازی ال جی (خرابی خازن راه انداز موتور فن)

روشن نشدن کولر گازی (احتمالاً دستگاه برق ندارد و یا دوشاخه یا سیم رابط کولر معیوب است)

روشن نشدن کولر گازی ال جی( خراب بودن کلید اصلی)

روشن نشدن کولر گازی (قطع بودن سیم‌های رابط کولر گازی)

رفع اشکال روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور در مرکز تعمیر کولر گازی ( قطع بودن فاز یا نول اصلی کمپرسور)

روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور (خراب بودن ترموستات)

روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور (قطعی مکرر اورلود)

دیگر تعمیرات تخصصی کولر گازی ال جی

سرمای بیش از حد کولر و اتومات نشدن کولر

قطع شدن فیوز مخصوص کولر و یا فیوز برق منزل با قرار دادن کلید قدرت کولر بر حالت ON

اتصالی کوتاه با روشن کردن موتور فن و یا کمپرسور در کولر

رفع مشکل گرم بودن باد خروجی کولر در مرکز تعمیر کولر گازی ال جی

داغ شدن موتور یا کمپرسور کولر گازی

روشن نشدن فن با وجود کار کردن (معیوب بودن موتور فن)

کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر (تنظیم نبودن ترموستات)

کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر (نیم‌سوز شدن موتور فن)

رفع اشکال کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر در مرکز تعمیر کولر گازی ال جی (کثیفی فیلتر خروجی هوا)

کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر مسیر (مسدود بودن ورودی هوا)

کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر (خرابی یاتاقان های محور فن)

برق داشتن بدنه کولر (وجود اشکال در کمپرسور و یا فن، خازن ها و یا سیم های رابط)

نکات مهم در سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی

نکته نخست در باب سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی آن است که اگرچه انجام بخشی از این کار توسط اشخاص عادی امکان‌پذیر است، اما کارشناسان امر توصیه می‌کنند که تمامی سرویس‌ها و تعمیرات کولر به دست کارشناسان این حوزه انجام پذیرد.

 

این امر ضمن پیشگیری از بروز برخی خرابی‌ها -که ممکن است به دلیل مبتدی بودن افراد در حین کار بر روی دستگاه ایجاد شود- سبب افزایش راندمان دستگاه می‌گردد.  نکته دیگر در باب سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی به ویژه تعمیرات کولرگازی، مراجعه به یک مرکز مجاز و استاندارد است؛

 

مرکزی که عملیات تعمیر را مبتنی بر استانداردهای شرکت سازنده، با استفاده از روشهای سازگار با دستگاه و از طریق تجهیزات حرفه ای و پیشرفته پیاده می‌سازد. در غیر اینصورت، این کار تأثیری در افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه های جاری نخواهد داشت و چه بسا زمینه‌ساز خرابی‌های دوچندان در این دستگاه گردد.

 

ضرورت سرویس دوره ای کولر گازی ال جی

عدم توجه به سرویس به موقع کولر و به تأخیر انداختن آن، افت عملکرد قطعات این دستگاه را به همراه خواهد داشت. به عکس، اگر سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی به موقع انجام شود، به دلیل گردگیری ها و رفع نواقص احتمالی، افزایش عمر مفید این دستگاه را در پی خواهد داشت.

 

کارشناسان تعمیر کولر گازی ال جی توصیه می‌کنند که سرویس این دستگاه در ابتدای فصل تابستان انجام شود. بعلاوه چنانچه کولر نیازی به تعمیر داشته باشد می بایست پیش از آغاز فصل گرما آنرا ترمیم و تعمیر کرد.

 

تعمیرات لوازم خانگی ال جی

مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها، تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بهسازی، ترمیم، ارتقا و تعمیر یکی از لوازم خانگی نظیر تعمیر کولر گازی ال جی به مراجعان محترم ارائه می گردد.

 

مراجعان به این مرکز، بسته به دستگاه معیوب و اشکال پیش آمده در آن، به یکی از پارت های تعمیرات لوازم خانگی ال جی راهنمایی شده و در آن سرویس های مورد نیاز را دریافت می کنند. بدیهی است در صورتی که ابعاد دستگاه خراب شده بالا بوده و امکان حمل و تحویل آن به تعمیرگاه مجاز ال جی وجود نداشته باشد، کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و سرویس های مورد نیاز را بر روی دستگاه پیاده می سازند.

 

نمایندگی ال جی

نمایندگی ال جی در ایران ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با فروش و تعمیر محصولات ال جی به هموطنان گرامی می باشد. نمایندگی ال جی در ایران ، در بخش فروش ، عرضه کننده تمامی محصولات ال جی و در بخش خدمات پس از فروش ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با ترمیم، تعویض و تعمیر محصولات ال جی است.

 

مدیریت نمایندگی ال جی در ایران در تلاش است تا در هر دو حوزه فروش و تعمیر، بالاترین سطح کیفی خدمات را به مشتریان خویش ارائه دارد و در همین راستا تأکید ویژه ای بر پیگیری مشکلات مشتریان و تأمین خواسته ها و نیازهای آنان دارد. «نظارت» و «کنترل سطح کیفی خدمات» ارائه شده دو رکن اساسی و لاینفک نمایندگی ال جی در ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.